Wspólnota NOWY LUD

 

Kontakt:

    Rekolekcje ewangelizacyjne "Chcemy zobaczyć Jezusa", po których Seminarium Odnowy w Duchu Świętym


      

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na rekolekcje ewangelizacyjne "Chcemy zobaczyć Jezusa", które odbędą się w dniach 26-28 września 2012 w kościele pw. Przenajświętszej Trójcy w Bielsku-Białej.

Szukasz nowego doświadczenia miłości Boga? A może twoja codzienność tak bardzo Cię przytłacza, że czujesz jej ciężar i nie znajdujesz sensu twego życia, może obojętność świata Ci nie wystarczy.

Te rekolekcje to czas łaski, nie tylko dla innych, ale właśnie dla Ciebie. Właśnie tutaj możesz odkryć miłość Boga, który pragnie, przemienić Twoje życie. To czas, abyś spojrzał na swoje życie i zobaczył w nim Jezusa pośród twoich lęków, obaw, pośród zniechęceń i rozczarowań, a także podczas cierpienia. Nie Jezusa słabego, ale tego, który może skutecznie zaradzić Twoim potrzebom, przemienić Twoje życie.

Zapraszamy na nauki rekolekcyjne, modlitwę i spowiedź 26 i 27.września na 19:00, a w piątek 28 września na 19:00 na Eucharystię z modlitwą o uzdrowienie. Koniecznie przyjdź, abyś nie utracił szansy spotkania z Jezusem.PO ZAKOŃCZENIU REKOLEKCJI ZAPRASZAMY CHĘTNYCH NA SEMINARIUM ODNOWY W DUCHU ŚWIĘTYM - CYKL SPOTKAŃ DLA ODNOWY DUCHOWEJ TWEGO ŻYCIA WEWNĘTRZNEGO.

Jeśli chcesz - możesz żyć pełnią życia w Bogu.
Początek spotkań 9 października 2012.
Z A P R A S Z A M Y